Puikios sudėties dantų pasta išskirtinėje, užpildomoje, gintaro atspalvio stiklo pakuotėje su dozatoriumi. Novatoriška ir ypač tvari Jondi & Moon koncepcija pakerės nuo pirmo šios dantų pastos pabandymo. Jondi & Moon, akcentuodami dantų ėduonies prevencijos svarbą, rūpinasi, kad Jūsų dantys būtų švarūs ir balti. Minkštos putos, gaunamos iš kokoso, leidžia išvengti abrazyvų ir agresyvių medžiagų bei sudaro galimybę šią pastą naudoti jautriems dantims. Jondi & Moon dantų pasta yra su fluoru, kuris yra ypač svarbus komponentas dantų emaliui ir dantų ėduonies prevencijai. Natūralių mėtų aromatas suteiks puikią gaivą ir šalins nemalonius aromatus.

Jondi & Moon dantų pasta pirmoji, pakartotinai užpildomoje, prabangioje stiklo pakuotėje su patogiu dozatoriumi. Ji pakeičia maždaug 3,5 įprastų dantų pastos tūbelių. Įsigyjant dantų pastos papildymus savo mylimos dantų pastos indą galima nuolat pasipildyti.

Naudojant tvarią Jondi & Moon pildymo sistemą galima sutaupyti net 92% atliekų, lyginant su klasikine dantų pastos pakuote. Gaminyje naudojamos tik svarbią paskirtį atliekančios žaliavos – nenaudojami nereikalingi dažikliai ir mikroplastikas, o pati dantų pasta gaminama Vokietijoje iš veganiškų ingredientų, kurie beveik 99% yra natūralios kilmės.

Produktai