KOSMETIKA TŪKSTANTMEČIO KARTAI

LookDore siūlo puikų veido priežiūros kompleksą šiuolaikinei jaunajai kartai. Produktų sudėtyje kompanijos kruopščiai atrinktos formulės su aktyviomis veikliosiomis medžiagomis, kurios efektyviai veikia odos struktūrą ir padeda išlaikyti jaunystės ir natūralumo balansą. Išskirtinai malonios, lengvai absorbuojamos tekstūros, greitas poveikis.

IB+CLEAN

Kruopštus valymas yra pirmas žingsnis sveikos odos link. Didžiausias veido valymo privalumas yra nešvarumų, riebalų ir kitų nepageidaujamų teršalų pašalinimas. Dienos bėgyje Jūsų veido oda yra nuolat veikiama bakterijų, aplinkos taršos, virusų, nešvarumų ir senų (negyvų) odos ląstelių. Tinkamas veido prausimas pašalina visus veido nešvarumus ir padeda pagrindą tinkamai odos būklei. LookDore veido valymui siūlo puikią IB+Clean kosmetikos liniją. Veikliųjų medžiagų kompleksai, paremti avižų polifenolių, arginino kompleksų ir erškėtuogių ekstrakto deriniais saugo odą nuo kasdienės taršos, stabdo pirmuosius gręsiančio uždegimo požymius, pasižymi drėkinamosiomis ir raminamosiomis savybėmis. Priemonės gerina odos tekstūrą, mažina porų dydį, mažina sebocitų dauginimąsi ir lipogenezę,  normalizuoja riebalų gamybą. Tai pamatas odos būklei, grožiui ir komfortui.

Produktai

IB+MATT

Šiuolaikinis gyvenimo būdas, maistas bei įpročiai tiesiogiai įtakoja veido odos būklę. Oda neretai kenčia nuo riebalų pertekliaus. Pridėjus stresą, brendimą, tabaką, kai kuriuos kosmetikos produktus, atsirandantys nešvarumai ir spuogai sukelia daugiau nei galvos skausmą. O kur dar kitos odos bėdos – atviros poros, riebus blizgesys ir bėrimai. Riebi oda apibūdinama pertekline riebalų sekrecija, kurios pasekmė itin blizgi oda ir juodi inkštirai. Riebalinių liaukų itin aktyvi veikla neretai sąlygoja riebalinių liaukų uždegimą. Šioms problemoms spręsti LookDore siūlo puikią IB+Matt kosmetikos liniją grindžiamą probiotikų technologija. Linijos produktai palaiko odos mikrobiotos balansą. Aktyviosios medžiagos prasiskverbia pro skirtingus odos sluoksnius ir reguliuoja riebalų balansą ten kur labiausiai reikia, tuo pačiu drėkindamos odą ir saugodamos ją nuo senėjimo. Veikliųjų medžiagų kompleksai, paremti mikrodumblių, japoninio pelėvirkščio, probiotikų deriniais gaivina ir jaunina odą, mažina jos poras, naikina kenksmingas bakterijas, riebalų gamybą, odos spuoguotumą.

Produktai

IB+WATER

Viena iš pagrindinių odos senėjimo priežasčių yra drėgmės trūkumas. Vanduo yra gyvybiškai svarbus elementas mūsų odai, o dehidracija yra pagrindinė raukšlių susidarymo ir odos gyvybingumo praradimo priežastis. Naudojant lotoso žiedus kaip įkvėpimą ir išskirtinio aktyvaus Azijos vandens augalų kompleksą, gimsta puiki IB + Water veido priežiūros linija. Lotoso gėlė yra laikoma ilgaamžiškumo simboliu dėl savo sugebėjimo prisitaikyti prie įvairių pokyčių ir išlaikyti spinduliuojančią bei natūralią išvaizdą. Tinkamas odos drėkinimas priklauso nuo ląstelių procesų, susijusių su odos drėkinimu, veikimo, odos barjerinės funkcijos būklės, apsaugančios odą nuo neigiamų išorinių veiksnių. IB + Water technologija didina odos drėgmės atsargas ir saugo nuo drėgmės svyravimų, suteikdama greitą ir ilgalaikę drėgmę. Inovatyvios IB + Water produktų formulės tinkamos visų rūšių odai. Augalinio pagrindo D-gliukozė, Azijos vandens augalų kompleksas, arabinogalaktanai, niacinamidas (vitaminas B3), užtikriną momentinį ir gilų odos drėkinimą bei saugo nuo drėgmės praradimo, saugo odos apsauginį barjerą, normalizuoja keramidų ir riebalų rūgščių pusiausvyrą.

Produktai