PIBU BEAUTY

PIBU intro

Vadovaudamiesi šūkiu „Leiskite odai kalbėti“ ir korėjietiškų odos priežiūros tradicijų įkvėpti, PIBU Beauty sutelkė visą dėmesį būtent į veido odą. Kompanijos pastangos sutelktos į kasdieninės veido odos priežiūros paprastumą ir patogumą, o svarbiausia į efektyvumą ir malonius pojūčius prilygstančius SPA procedūrai.

PIBU Beauty įkurta Seule, Pietų Korėjoje, ilgus metus tyrinėjus grožio rinką, konsultuojantis su geriausiais gamintojais, sujungiant geriausius ingredientus ir receptus. Kompanija sukūrė aukščiausios kokybės lakštines kaukes, prisotintas ypač vertingomis veikliosiomis medžiagomis, tačiau išlaikančiomis protingą kainą klientui.

PIBU Beauty filosofija pagrįsta korėjietišku požiūriu į veido odos priežiūrą – „pirmiausia oda ir tik po to makiažas“. Svarbiausia – sveika, prisotinta drėgme ir tiesiog spinduliuojanti oda. Makiažas yra tik mūsų pasirinkimas, bet ne būtinybė.

PIBU fonas

PIBU Beauty kaukės yra:

  • Inovatyvios premium klasės lakštinės veido kaukės iš Korėjos, praturtintos aukščiausios kokybės veikliosiomis medžiagomis;
  • Greita grožio procedūra tiesiog Jūsų namuose;
  • Patogi, greita ir veiksminga kasdieninė veido odos priežiūra;
  • Graži ir spalvinga dovana;
  • „PETA Cruelty Free“ sertifikuoti produktai.

PIBU blog’as apie grožį