Rankų darbų produktai iš Lisabonos nuo 1925 metų

Benamôr – unikalus grožio prekių ženklas, derinantis gilias tradicijas ir modernumą, kurio aukštos kokybės grožio receptai paremti šimtmetinėmis rankų darbo tradicijomis. Kompanijos produktai pasižymi kruopščiai atrinktais ir labai koncentruotais natūraliais ingredientais, aplinkos tausojimu ir aukštų tvarumo standartų laikymusi, spalvingu ir įsimintinu ​​„Art Deco“ stiliaus pakuočių dizainu bei neįtikėtinai patraukliais aromatais.
Benamôr 1925 m. Lisabonoje įkūrė paslaptingas vaistininkas, kuris savo laboratorijoje Campo Grande nº189 kūrė stebuklingus tepalus. Jo rankų darbo grožio priemonių receptai buvo pagrįsti natūraliais ingredientais, užaugintais po Portugalijos saule: citrina, rože, alijošiumi ar migdolais. Produktų įpakavimas žaviose tubelėse akimirksniu tapo hitu, o visos Lisabonos gražuolės juos tiesiog įsimylėjo, įskaitant ir pačią Portugalijos karalienę Amélie.

Benamôr davė pradžią keletui kultiniais tapusių Portugalijos grožio priemonių receptų, pavyzdžiui, „Créme de Rosto“ – stebuklingam veido kremui ir garsiajam Alantoíne rankų kremui.
Praėjus šimtmečiui originalių kompanijos produktų gamyba vis dar paremta ilgametėmis rankų darbo tradicijomis ir tvariomis pakuotėmis. Šiandien tradiciniai kosmetikoje naudojami komponentai derinami su aktyviais ir novatoriškais natūraliais ingredientais, užtikrinant aukštos kokybės receptūras reikliausiems klientams.

Benamôr produktuose rasite ingredientus, puikiai žinomus dėl jų naudos. Taukmedžio sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus ar portugališkas alijošius puikiai maitina ir drėkina, ispaniškas natūralus rožių ekstraktas – legendinis minkštinamasis ingredientas, o bičių vaškas ar marokietiškas argano aliejus odai suteikia komfortą.
Nuo 1925 m. Benamôr išlaikė tradiciją ir produktų įpakavimui naudoja aliuminio tubeles ir stiklinius indelius bei nuo pat kompanijos įkūrimo palaiko tvarumą ir saugo mūsų planetą. Aliuminio perdirbimas yra tobulas uždaras ratas sutaupantis 95 proc. energijos, reikalingos pagaminti naujai produkto pakuotei ir garantuoja perdirbimo galimybę begalę kartų. Kompanijos produktų aliuminio tubelės yra 100 proc. perdirbamos ir 40 proc. perdirbtos. Jos pagamintos Portugalijoje, nekenksmingos aplinkai ir pripildytos bei supakuotos rankomis.ALANTOÍNE KOLEKCIJA

Legendiniai receptai su nepamirštamu citrusų, verbenų aromatu ir grynu alantoinu normaliai ir sausai odai. Alantoinas – klasikinis kosmetikos ingredientas nuo XX a. pradžios. Tai minkštinanti medžiaga, sauganti odą, mažinanti alergines reakcijas, uždegimus, raminanti sudirgusią odą ir skatinanti ląstelių regeneraciją.

JACARANDÁ KOLEKCIJA

Jacarandá – legendinis Lisabonos medis, kuris miestą nuspalvina alyviniais žiedais, nors žydi vos keletą dienų kiekvieną pavasarį. Kolekcija praturtinta kokybišku alijošiumi ir kitų puikių ingredientų deriniais puikiam odos drėkinimui ir apsaugai.


ROSE AMÉLIE KOLEKCIJA

Kolekcija dedikuojama paskutiniajai Portugalijos karalienei Amélie Orleans (1865-1951), ištikimai Benamôr produktų gerbėjai. Kolekcija skirta odos gaivinimui ir drėkinimui, su organiško argano aliejaus ir karališkos rožės ekstraktų paslaptimis.

Rinkiniai