YPATINGAS PRODUKTAS, KURĮ JŪS PRIVALOTE TURĖTI KELIAUJANT LĖKTUVU

Kai Jūs keliaujate verslo reikalais ar savo malonumui, skrydis lėktuvu yra didžiulis iššūkis Jūsų odai. Sausas oras kondicionuojamame lėktuve, trumpas neramus miegas nepatogiame krėsle, nuovargis visame kūne. Kaip sumažinti neigiamą poveikį odai keliaujant lėktuvu? Štai nedidelė paslaptis kaip išvengti didžiulio skrydžio keliamo streso Jūsų odai:

LAKŠTINĖS KAUKĖS

Kai tik nusivalome makiažą (lėktuve ypač patogu naudoti drėgnas servetėles), traukiame iš rankinės lakštinę kaukę – jas skrydžio metu naudoja vis daugiau ir daugiau žmonių. Mėgaukitės veido kauke, tai nuostabus būdas suteikti Jūsų odai tai ko jai labiausiai reikia – drėgmės!

Jei Jūsų skrydis yra trumpas, 2-3 valandos, pabandykite mūsų BRIGHTENING MASK (skaistinančią kaukę). Tai atnaujinantis ir apsaugantis kompleksas, kuris neutralizuoja laisvuosius radikalus, skatina odos atsinaujinimą, atstato stangrumą ir elastingumą. Baltojo lotoso ir vyšnių ekstrakto dėka, Jūsų oda bus tobulai pridrėkinta.

Jei Jūsų skrydis tęsiasi ilgiau nei 3 valandas – laikas HYDRATING – SOOTHING (drėkinančiai – raminančiai) kaukei, kurios sudėtyje yra ypač aktyvus drėkinantis kompleksas. Šio komplekso dėka mes ne tik pašaliname odos sausumo simptomus, bet ir užrakiname drėgmę odos gilumoje. Išėmę lakštinę veido kaukę iš pakuotės ir dėdami ją ant veido iškart pajusite kiek daug drėkinančios emulsijos yra viduje. Tepkite ją ant kaklo, iškirptės bei pečių.

Žinokite, kad sausas kondicionuojamas lėktuvo oras Jūsų kaukę išdžiovins per 10 minučių. Kai tik pajusite, kad Jūsų kaukė sausėja, užtepkite ant kaukės audinio likusią emulsiją iš pakelio. Taip darydami, Jūs prailginsite kaukės veikimo laiką ir ilgiau palepinsite odą.

Po veido kaukės puikus laikas Jūsų mylimam veido serumui ar kremui. Išbandykite drėkinančius M1 Select veido serumus ir kremus!

Geros kelionės, žavėkite visus Jūsų spindinčia oda!