VAKARĖLIŲ METAS. SOS JŪSŲ ODAI

Vakarėlių metas, draugai Jus vis kviečia švęsti kartu. Ką daryti? Eikite, švęskite, džiaukitės gyvenimu, bet nepameskite galvos.

Alkoholis labai kenkia sveikatai ir dažnas jo vartojimas greitai pakeičia Jūsų odos išvaizdą. Jis lėtina odos atsinaujinimą ir skatina senėjimą. Ką Jūs pamatysite iškart? Raudonį, išsiplėtusias ar sutrūkinėjusias kraujagysles ant nosies bei skruostų, patinusį, suapvalėjusį veidą.

Mes sakome ne raudoniems veidams! Be to, yra dar kai kas, kas nutinka vakarėlių metu. Padauginus alkoholio, Jūsų oda bei visas kūnas netenka daugybės skysčių. Jūs galite jausti nemalonų niežulį ne tik veide, bet visame kūne. Atminkite, alkoholinių gėrimų vartojimas yra tiesiausias kelias į viso kūno dehidrataciją. Todėl atminkite viso vakarėlio metu gerti ypač daug vandens.

SOS JŪSŲ ODAI PO VAKARĖLIO

VISŲ PIRMA: NUVALYKITE MAKIAŽĄ!

Net jei dabar 6 valandos ryto, naudokite makiažo valymo servetėles jei 2-jų žingsnių makiažo valymo ritualas esamoje situacijoje Jums yra per sudėtingas. Bet kokiu atveju BŪTINAI nuvalykite makiažą!

ANTRA: UŽSIDĖKITE VISĄ NAKTĮ VEIKIANČIĄ KAUKĘ ARBA STIRIAI DRĖKINATĮ KREMĄ

Mes ypač rekomenduojame lakštinę veido kaukę. Jums nėra skirtumo, ką naudoti, bet odai skirtumas tikrai bus. Išgerkite didelę stiklinę vandens, užsidėkite drėkinančią veido kaukę ir gulkite į lovą. Visa kitą pamatysite iš ryto. Jau pabudote? Dabar puikus laikas puodeliui žaliosios arbatos ir į vonią. Pažiūrėkite į veidrodį ir jei nėra dramos – nuostabu. Pradėkite kasdienį Jūsų odos valymo ritualą. Bet vis dėlto, jei vaizdas veidrodyje ne itin Jus džiugina – galvą aukščiau, pasitaisykite karūną ir pradėkite kruopštų odos valymą. Taip nutiko ir Jūs turite padaryti viską, kad išvengtumėte didesnių bėdų.

TAIGI, TREČIA, NUVALYKITE ODĄ

Jūs turite žinoti, kad alkoholis sukelia hormonų disbalansą organizme, todėl riebalinės liaukos gamina daugiau sebumo, kuris užkemša poras.

KETVIRTA: DRĖKINIMAS

Jeigu Jūsų oda jaučiasi blogai rekomenduojame didelį kiekį drėkinančio toniko. Kitas žingsnis – HYDRATING-SOOTHING  (drėkinanti – raminanti) lakštinė kaukė. Tai Jūsų greitoji pagalba ir puikios išvaizdos garantas tokiu metu.

PENKTA IR ŠEŠTA: ANTIOKSIDANTAI IR ELEKTROLITAI – KUO GREIČIAU!

Patiekite Jūsų odai patį stipriausią senėjimą stabdantį serumą ar riebią emulsiją. Tam puikiai tiks M1 Select serumas SHIELD. Ir kuo daugiau skysčių kūnui: vaisių-daržovių glotnučiai, žolelių arbata, vanduo su citrina. Jūs kentėsite nuo dehidratacijos tol, kol Jūsų kūne bus alkoholio, tai yra ištisas 48 valandas.

PASKUTINIS BET NE PASKUTINIS: DŽIAUKIS GYVENIMU, ATRASK NAUJUS POTYRIUS, PAŽINK NAUJUS ŽMONES IR RŪPINKIS SAVIMI IR SAVO ODA – KITOS TU NETURĖSI.

Tai faktų faktas, mes be galo mylime burbuliukus! Mes tikimės, kad Jūs supratote, kad kalbame apie mūsų pirmąją burbuliuojančią veido kaukę BUBBLING CHARCOAL MASK (burbuliuojanti anglies kaukė). Ši juoda kaukė yra puikus būdas išvalyti Jūsų odą nuo visų nešvarumų. Aktyvioji anglis, naudojama šioje kaukėje, išvalo odą nuo negyvų ląstelių ir kitų nešvarumų, Jūsų oda spindi švara ir sveikata. Kaukė taip pat subalansuoja sebumo gamybą odoje, mažina spuogelių susidarymą. Kaukė pasižymi ir odą atgaivinančiomis savybėmis. Panaudojus šią kaukę, Jūsų oda bus stangri ir elastinga, sudėtyje esantis THREONINAS ir amino rūgštys stimuliuos kolageno bei elastino sintezę.